هزینه هتل در گرجستان
بررسی هزینه

هتل در گرجستان.

هزینه اقامت هتل در گرجستان.

آبان ۹, ۱۳۹۷
هزینه هتل در گرجستان

گرجستان به عنوان کشوری که یکی از قطب های توریستی است، دارای هتل های لوکس و بین المللی می باشد، که شاید برای همه گردشگران از لحاظ هزینه مناسب نباشد. در واقع اینکه شما چه نوع خدمات و سرویس دهی می خواهید، در هزینه اقامت هتل در گرجستان بسیار تاثیرگذار است. مثلا استفاده از سویت های اختصاصی با نمای از دریایی سیاه یا داشتن استخر های سرپوشیده همراه با سرویس های خاص رفاهی برای دو نفر شبی بیش از ۲۰۰ لاری برای شما در نظر گرفته می شود.

همچنین علاوه بر هزینه اقامت هتل در گرجستان شما باید هزینه های مربوط به حمل و نقل و خوراک را نیز در نظر بگیرید. البته هزینه های جانبی افراد با یکدیگر متفاوت است. اما برای یک هفته اقامت در هتل های گرجستان و دیدن مناظر زیبای این کشور به مبلغی در حدود ۲۰۰۰ لاری نیاز است.

هزینه هتل در گرجستان

هزینه اقامت هتل در گرجستان در شهر تفلیس

تفلیس به عنوان پایتخت گرجستان، دارای هتل های لوکس و زیبایی می باشد که میتواند انتخاب مناسبی برای اقامت در گرجستان باشد. همچنین به علت تردد توریست ها، تعدادی هتل بین المللی داشته که سفر را برای مسافران انگلیسی زبان راحت تر می نماید. علاوه بر هتل های بی شماری که در این شهر وجود دارد، تفلیس تعداد زیادی مسافرخانه داشته، که در صورت آگاهی از آدرس آن ها، می توانید در بدو ورود در آن جا اقامت داشته باشید.

همچنین تعدادی از این مسافرخانه ها دارای سایت های رسمی بوده که می توانید از قبل اتاق رزرو کنید. قیمت یک اتاق دو تخته در یک هتل لوکس در تفلیس می تواند از ۲۵۰ الی ۳۰۰ لاری به ازای هر شب باشد. البته باید در نظر گرفت که فاصله هتل تا مرکز شهر بر قیمت آن ها تاثیرگذار است.

راه های کاهش هزینه اقامت هتل در گرجستان

هتل های گرجستان اغلب دارای قیمت مناسبی برای مسافران هستند و نسبت به کشور های دیگر دارای هزینه های بسیار کمی می باشند. سفر به گرجستان حتی در ایام شلوغ سال، مانند کریسمس نیز امکان پذیر است و می توان اتاقی خالی در یکی از هتل های خوب تفلیس یافت. اما فراموش نکنید که شما باید از قبل آن را رزرو کرده باشید.

رزرو هتل از جانب یک تور گردشگری و یا از چند ماه قبل، می تواند تا میزان زیادی از هزینه های شما را کاسته و شما را به یک هتل با قیمت مناسب راهنمایی کند. همچنین اگر شما با زندگی کردن با افراد دیگر در یک اتاق مشکلی نداشته باشید، می توانید از هتل هایی که نظیر خوابگاه های دانشجویی هستند، استفاده نمایید. به این خوابگاه ها هاستل گفته می شود و دارای قیمت بسیار مناسبی هستند.

استفاده از این هاستل ها نه تنها از هتل ها ارزان تر است، بلکه حتی قیمتی کمتر از مسافرخانه نیز دارد. با این تفاوت که تمیزتر از مسافرخانه است. در این هاستل ها خدمات متفاوتی عرضه می شود. برخی از آن ها دارای رستوران بوده و برخی دیگر فقط مکانی برای استراحت هستند. هاستل ها با همه شلوغی که می توانند داشته باشند، یکی از راه های کاهش هزینه اقامت هتل در گرجستان می باشند. زیرا که قیمت یک شب اقامت در هاستل بین ۹ تا ۳۵ دلار می باشد.

نویسنده

PolGeorgia.

دیدگاه ها بسته شده اند.

تماس با پل جورجیا