هزینه اقامت کاری در گرجستان

هزینه اقامت کاری در گرجستان.

هزینه اقامت کاری در گرجستان.

آبان ۷, ۱۳۹۷
هزینه اقامت کاری در گرجستان

دریافت اقامت در گرجستان و یا هر کشور دیگری همواره با صرف هزینه هایی رو به رو بوده است. این نوع از هزینه ها، می تواند صرف مراحل اداری و یا پرداخت برای دریافت مجوز باشد. اما نوع دیگری از هزینه اقامت کاری در گرجستان وجود دارد که مربوط به کارفرما می شود. این هزینه جدای از سایر هزینه های جانی هر شخص در گرجستان می باشد.

دو روش پرداخت هزینه اقامت کاری در گرجستان

اقامت کاری یکی از انواع روش های دریافت اقامت موقت در گرجستان است. از این رو هم می توان بعد از تحصیل به یافتن شغل پرداخت، هم با دریافت یک دعوت‌نامه کاری و هم ویزای کاری دریافت کرد و سپس در گرجستان به دنبال کار گشت. در هر سه مورد شخص متحمل هزینه هایی می باشد. در روش اول و با توجه به اینکه شمار فارغ التحصیلان گرجستانی بسیار زیاد است، یافتن شغل، کار چندان آسانی نمی باشد. در روش سه نیز فقط در صورتی می توانید موفق شوید، که به زبان گرجی و یا روسی مسلط باشید. اما در روش دوم که معقول ترین روش برای مهاجرت به گرجستان است، شخص هزینه کمتر و حقوق بیشتری دریافت می نماید. این کار با توجه به هزینه اقامت کاری در گرجستان بسیار مقرون به صرفه است.

هزینه اقامت کاری در گرجستان

هزینه اقامت کاری در گرجستان از طریق دعوت‌نامه کاری

در این روش که تقریباً می توان اطمینان داشت که شما دارای شغلی در گرجستان هستید، می توانید به مهاجرت کاری بپردازید. در گرجستان یافتن شغل های که دارای مهارت بالایی عملی نیاز دارند کار راحتی است. زیرا که کمتر فردی در این کشور دارای مهارت فنی می باشد. شما می توانید هر زمان که درخواست این‌چنین کاری را در سایت کاریابی این کشور دید، با ارسال رزومه برای کارفرمای خود، سعی در جلب نظر وی داشته باشید. بعد از این مراحل و پذیرفته شدن شما، کارفرما در ازای بیش از ۳ هزار دلار برای شما دعوت‌نامه کاری ارسال می نماید. اعتبار این دعوت‌نامه به اعتبار شرکت مورد نظر بستگی داشته و اگر کارفرما نتوانند برای شما مجوز بگیرد، شما مجبور به ترک کشور هستید. از این رو در ازای پول کم، حاضر نشوید که با شرکتی که از حساب های مالی آن به طور شفاف آگاهی ندارید، معامله کنید.

دعوت نامه کاری در گرجستان

هزینه اقامت کاری در گرجستان به علاوه هزینه های جانبی دیگر

کمترین میزان دستمزد در گرجستان حدود ۴۰۰ لاری بوده و بیشترین آن تا چند هزار دلار نیز می رسد. با توجه به مخارجی مانند، اجاره بها، خورد خوراک، پوشاک و…، اگر میزان دستمزد شما کمتر از این مقدار بود، شما برای رفع هزینه های زندگی خود دچار مشکل می شوید.از طرفی شغل هایی مانند حسابداری و پزشکی دارای درآمد بالایی در این کشور می باشند. بنابراین قبل از مهاجرت به گرجستان روی مهارت‌های کاری خود بسیار کار کنید. این کار در کنار یادگیری زبان گرجی می تواند موقعیت های زیادی را برای شما فراهم کند. البته در نظر داشته باشید که داشتن مهارت بالا بر یادگیری زبان ارجحیت دارد. همچنین اگر کارفرمای شما، از کار شما راضی باشد، امکان فراهم آوردن سایر ضروریات زندگی شما توسط او بسیار زیاد است.

نویسنده

PolGeorgia.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 1 =

تماس با پل جورجیا