کسب و کار در گرجستان

معرفی 8+1 کسب و کار برتر و پرسود گرجستان [2018].

معرفی ۸+۱ کسب و کار برتر و پرسود گرجستان [۲۰۱۸].

مهر ۲۳, ۱۳۹۷
کسب و کار در گرجستان

سودده ترین کسب و کار در گرجستان ، باعث می شود تا شما روی مقوله مهاجرت به گرجستان بیشتر دقت کنید. گرجستان ۴ میلیون نفر جمعیت دارد و براساس آخرین آمار سازمان ملل نرخ بیکاری در این کشور ۱۲ درصد است و همین باعث شده تا کار پیدا کردن در گرجستان مانند ایران کار دشواری باشد. درآمد عمومی افراد گرجی بسیار پایین است و افراد خارجی برای پیداکردن کار در گرجستان دچار مشکل می شوند و به سختی می توانند کار پیدا کنند.

میزان درآمد هر نفر گرجی در گرجستان بین ۴۰۰ تا ۶۰۰ دلار است. کارآفرینی بهترین کار ممکن و سودده ترین کسب و کار در گرجستان است، شما می توانید افراد دیگری را هم استخدام کنید تا برای شما کار کنند و بدین ترتیب میزان سود شما چندین برابر خواهد شد. زمانی که کسب و کار شما رونق زیادی داشته باشد و بتوانید مالیات را نیز به موقع پرداخت کنید در این صورت دولت گرجستان، خیلی سریع به شما اقامت خواهد داد.

کسب و کار در گرجستان

معرفی ۸ کسب و کار سود ده در گرجستان

۱٫ ساختمان سازی در گرجستان

ساخت و ساز ساختمان در گرجستان جزو سرمایه گذاری های مطمئن به شمار می آید به طوری که اگر اصولی کار شود حدودا ۶۰ تا ۱۰۰ درصد سوددهی دارد. یکی از بی خطر ترین سرمایه گذاری ها در گرجستان ، سرمایه گذاری در صنعت ساختمان گرجستان است.

ضمن داشتن دوره بازگشت سرمایه پایین، در صورتی که سنجیده عمل شود سود قابل توجهی هم خواهد داشت و حتی به ازای هر مترمربع ساخت می تواند دو تا ۲٫۵ برابر اصل سرمایه سود داشته باشد.

۲٫ ساخت هتل در گرجستان و هتلداری

ساخت هتل در گرجستان ، یکی از سودده ترین صنایع در کشور گرجستان است و دولت گرجستان همیشه از ساخت و ساز در کشور و به خصوص ساخت هتل حمایت می کند. در شهر تفلیس بیش از ۶ هتل در سال ۲۰۱۶ ساخته شده است و همکاری و مشارکت شرکت های توریست پذیر در کنار ساخت هتل در گرجستان باعث خواهد شد تا دو شهر باتومی و تفلیس به یکی از مهم ترین مراکز توریست پذیر در کشور گرجستان تبدیل شوند.

سرمایه گذاران می توانند در ابتدای کار، زمین هایی را خریداری کنند و بعدا در آن ها هتل های خود را بسازند و در نهایت آن ها را به بخش خصوصی بفروشند. برای این که ساخت هتل در گرجستان با موفقیت هایی روبرو شود، سازنده هتل باید به چند نکته توجه داشته باشد:

 • دقت بسیار بالا در انتخاب نیروهای پیمانکاری
 • سرمایه به مقدار لازم و کافی
 • برخورداری از تجربه و تخصص لازم برای ساخت هتل

۳٫ ساخت مجموعه تفریحی در گرجستان

مجموعه تفریحی در گرجستانامروزه یکی از پر طرفدارترین بخش های هر سفر، رفتن به سراغ جاذبه های هیجانی و لذت بخش آن شهر یا منطقه است. به طوری که مردم پیش از آغاز سفر درباره تفریحات خاص مقصد جستجو می کنند و یا در خود شهر به دنبال پارک های آبی یا مراکز تفریحی آن جا هستند.

در حال حاضر در اغلب شهرهای بزرگ دنیا، علاوه بر شهربازی ها و مجموعه های تفریحی، پارک های آبی، آکواریوم و دلفیناریوم را نیز در میان جاذبه های مدرن شهر می توان دید. شهر تفلیس، پایتخت گرجستان هم از این قاعده مستثنی نیست و در کنار مکان های تاریخی مشهورش، تفریحات مخصوصی را در اختیار گردشگران جهانی و شهروندان خود قرار می دهد.

به دلیل توریستی بودن این شهر و جذب توریست در تمامی فصول سرمایه گذاری در زمینه راه اندازی مکان های تفریحی میتواند یک منبع در آم خوب برای شما باشد.

 

 

۴٫ باشگاه ورزشی در گرجستان

باشگا ورزشی در گرجستان

با توجه به اینکه هزینه راه اندازی باشگاه ورزشی در گرجستان و همچنین اجاره باشگاه بالا می باشد، هزینه راه اندازی این شغل نسبتا بالا است اما با توجه به بالا بودن شهریه باشگاههای ورزشی میزان سود دهی نسبتا خوبی دارد و میتواند یک کسب و کار پرسود و کم هزینه برای شما باشد.

 

 

 

۵٫ صنعت توریسم

توریسم یکی دیگر از سودده ترین کسب و کار در گرجستان است. در حال کشور ترکیه با مسائل و مشکلات امنیتی دست و پنجه نرم می کند می توانید در پرتوی صنعت توریسم به درآمد بسیار بالایی دست یابید.

۶٫ صنعت واردات در گرجستان

با توجه به اینکه این کشور بسیاری از نیاز های خود را از کشور های همسایه تامین میکند چنانچه در صنعت هایی نظیر موارد زیر فعال هستید میتوانید سود زیادی به جهت واردات کالاها و محصولات ذکر شده و همچنین سایر موارد مورد تایید دولت گرجستان در این حوزه فعالیت کنید و از سود بالایی بهره مند شوید.

 • سنگ مس و کنسانتره آن
 • آلیاژ آهن
 • خودرو
 • مشروب
 • مواد درمانی
 • نوشیدنی های الکلی
 • آب معدنی
 • کودهای نیتروژن
 • وسایل ساخته شده از طلا
 • گردو و فرآورده های آن

۷٫ راه اندازی رستوران و کافی شاپ در گرجستان

همانطور که قبلا در مقالات ذکر کردیم به دلیل توریستی بودن گرجستان به خصوصو شهرهای تفلیس و باتومی احداث و راه اندازی رستوران و یا کافی شاپ از جمله مشاغل پر درآمد در این کشور محسوب می شود. برای مشاهده جزئیات میتوانید مقاله ای که در خصوص مقایسه درآمد راه اندازی رستوران و کافه شاپ در گرجستان در بلاگ نوشته شده را مطالعه نمایید.

۸٫ راه اندازی صرافی در گرجستان

صرافی یکی دیگر از شغلهای پردرآمد در گرجستان محسوب می شود که البته نیازمند مجوز از بانک مرکزی گرجستان است. به دلیل وجود توریست های بی شمار در گرجستان ، صرافی یکی از مشاغل خوب و پردرآمد محسوب می شود. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان با تجربه پل جورجیا در تماس باشید.

۹٫ سودده ترین کسب و کار در گرجستان و کشاورزی و دامپروری

سرمایه گذاری در کشاورزی و دامپروری گرجستان سودده ترین کسب و کار در گرجستان به سرعت در حال توسعه و گسترش است و صادرات کشاورزی گرجستان روند افزایشی را طی می کند. کشور گرجستان در زمینه تولید تنباکو، میوه، گندم و چغندرقند سرآمد سایر کشورهاست .

سرمایه گذاران و کارآفرینان در صورتی که استقامت و پشتکار داشته باشند به طور یقین در کار خود در زمینه توریسم و کشاورزی و دامپروری موفق خواهند شد. سرمایه گذاران و کارآفرینان می توانند در زمینه صنعت توریسم، کافه، رستوران و هتل های مجللی را تاسیس کنند و بدین ترتیب گردشگران خارجی نیز به کشور گرجستان سرازیر خواهند شد و در نتیجه درآمد و سود سرشاری را نصیب سرمایه گذار و کارآفرین خواهند کرد.

در زمینه کشاورزی و دامپروری نیز علوفه بسیار ارزان است و نیروی کاری ارزانی در کشور گرجستان وجود دارد، منابع آبی بسیار بکری در کشور گرجستان وجود دارد که کارآفرینان و سرمایه گذاران می توانند از آن ها استفاده کنند.

پس متوجه شدید که دو صنعت توریسم و کشاورزی و دامپروری سودده ترین کسب و کارها در گرجستان است و سرمایه گذاران و کارآفرینان می توانند با سرمایه گذاری در گرجستان در این دو حوزه به سودهای سرشاری دست یابند.

البته مشاغل دیگری هم در گرجستان وجود دارند که درآمد بسیار بالایی را کسب می کنند از این مشاغل می توان به مشاغل لوله کش، مدیر املاک و مستغلات، نمایندگی فروش و عمده فروشی ها و سرپرست کارگاه های ساختمانی ، سرپرست کارگران، سرپرست خدمات محوطه سازی، سرپرست کارکنان اداری اشاره کرد.

در زمینه سایر مشاغل می توان به رادیولوژیست، وکیل، دندانپزشک، پزشک متخصص، وب دولوپر، نصاب تجهیزات مخابراتی، کارگران معادن و سرپرست معاملات ساخت و ساز اشاره کرد که درآمدهای بسیار بالایی دارند.

نویسنده

PolGeorgia.

دیدگاه ها بسته شده اند.

تماس با پل جورجیا