پرورش ماهی در گرجستان
مزایای

پرورش ماهی در گرجستان.

پرورش ماهی در گرجستان.

آذر ۱۰, ۱۳۹۷
پرورش ماهی در گرجستان

یکی از کشورهای کوچک و کم جمعیت در شرق اروپا گرجستان می باشد. جمعیت این کشور حدوداً ۴ میلیون نفر بوده است و شهر تفلیس پایتخت آن است. گرجی زبان رسمی مردم این کشور و واحد پول آن ها لاری است. امروزه یکی از مشاغل سودآور در گرجستان پرورش ماهی در گرجستان می باشد. سرمایه گذاری در این بخش در گرجستان در سال های اخیر تا حد قابل توجهی مورد توجه قرار گرفته است. از آنجا که مصرف ماهی در گرجستان بالا می باشد، اگر با درایت در این بخش سرمایه گذاری کنید به سود قابل توجهی دست خواهید یافت. در این مقاله قصد داریم تا روش سرمایه گذاری در بخش پرورش ماهی را به طور کامل مورد بررسی قرار دهیم.

پرورش ماهی در گرجستان

 

سرمایه گذاری در بخش پرورش ماهی در گرجستان

امروزه یکی از مشاغل پر درآمد در کشور گرجستان پرورش ماهی است، به همین دلیل افراد زیادی خواهان سرمایه گذاری در این بخش می باشند. یکی از بهترین روش ها برای اخذ اقامت گرجستان سرمایه گذاری در بخش پرورش ماهی در گرجستان می باشد. همچنین این صنعت می تواند برای شما سود زیادی به همراه آورد. اگر شما نیز قصد اخذ اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری در بخش پرورش ماهی در گرجستان را دارید تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

پرورش ماهی در گرجستان

مزایای سرمایه گذاری در بخش پرورش ماهی در گرجستان

گرجستان یکی از کشورهایی است که از سرمایه گذاران حمایت می کند، از این رو سرمایه گذاری در گرجستان یکی از روش های راحت و بدون دغدغه کسب اخذ اقامت این کشور می باشد. این کشور یکی از اعضای اتحادیه اروپا می باشد، از این رو سرمایه گذاری در بخش پرورش ماهی در گرجستان مزایای زیادی دارد. یکی از این مزایا این است که در صورت داشتن پاسپورت گرجی می توانید بدون نیاز به ویزا به کشورهای اتحادیه اروپا سفر کنید. اگر قصد اخذ مجوز اقامت در گرجستان را از طریق سرمایه گذاری در بخش پرورش ماهی دارید نیازی نیست نگران مسائل اقتصادی این کشور باشید، زیرا هزینه های زندگی در این کشور بسیار پایین است. در ادامه برخی از دیگر مزایای پرورش ماهی در گرجستان را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

  • زمین و مواد اولیه پرورش ماهی در گرجستان ارزان می باشد.
  • کارگر در این کشور نیز ارزان می باشد.
  • بازار فروش انواع ماهی در این کشور داغ است.
  • اتحادیه اروپا در زمینه صادرات ماهی از گرجستان به تمامی کشورهای اروپایی با این کشور قراردادی بسته است.
  • سود حاصل از پرورش ماهی بسیار مناسب می باشد.
  • پرورش ماهی در گرجستان نیازمند تخصص خیلی بالا نمی باشد.
  • سرمایه اولیه مورد نیاز برای پرورش ماهی در این کشور در مقایسه با دیگر تجارت ها بسیار کم است.
  • از سرمایه گذاران در بخش پرورش ماهی و دامپروری در گرجستان توسط دولت حمایت می شود و به آن ها وام های کم بهره داده و همچنین زمین واگذار می کند.

ماهی های مناسب برای پرورش در گرجستان

معمولاً ماهی قزل آلا و سالمون در گرجستان مورد استفاده قرار می گیرند. می توانید به راحتی یکی از این ماهی ها را پرورش دهید. البته پرورش ماهی سالمون نسبت به قزل آلا کمی سخت تر می باشد.

نویسنده

PolGeorgia.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − پنج =

تماس با پل جورجیا