اقامت دائم گرجستان - کارت اقامت دائم گرجستان
مزایا اخذ کارت

اقامت دائم گرجستان.

کارت اقامت دائم گرجستان.

آبان ۲۷, ۱۳۹۷
اقامت دائم گرجستان - کارت اقامت دائم گرجستان

در صورت دریافت کارت اقامت دائم گرجستان متقاضی می تواند به صورت دائم و برای همیشه در این کشور به تحصیل، کار و زندگی مشغول شود. این نوع کارت اقامت گرجستان ابتدا برای متقاضیان برای ۵ سال صادر شده و پس از آن هر ۵ سال تمدید خواهد شد. اگر شما نیز قصد مهاجرت به گرجستان را دارید جهت کسب اطلاعات لازم در رابطه با شرایط دریافت کارت اقامت دائم این کشور تا پایان مقاله همراه ما باشید.

پس از تمدید متوالی کارت اقامت موقت به شما کارت اقامت دائم گرجستان داده خواهد شد. به این نکته توجه کنید که تنها در شرایطی موفق به اخذ کارت اقامت دائم گرجستان خواهید شد که بتوانید به صورت متوالی اقامت موقت خود را تمدید کنید. کارت های اقامت دائم گرجستان به صورت ۵ ساله صادر می شوند و پس از آن شما باید هر ۵ سال آن را تمدید کنید که به طور قطعی می توان گفت تمام کارت های اقامت موقت قابل تمدید هستند.

در صورت داشتن کارت اقامت دائم گرجستان اتباع خارجی از تمامی حقوق شهروندان بهره مند می شوند. پس از گذشت دو سال از دریافت کارت اقامت دائم می توانید درخواست خود مبنی بر ارائه پاسپورت این کشور را به دولت گرجستان ارائه دهید. تمام اتباع خارجی اگر بتوانند کارت اقامت موقت گرجستان را در طول ۶ سال از روش های مختلف به جز روش تحصیلی به صورت متوالی تمدید کنند، موفق به اخذ کارت اقامت دائم گرجستان خواهند بود. البته می توان گفت در روش مهاجرت به گرجستان از طریق سرمایه گذاری بلافاصله پس از سرمایه گذاری در گرجستان متقاضی موفق به اخذ کارت اقامت دائم این کشور خواهد شد.

اخذ کارت اقامت دائم گرجستان

شرایط اخذ کارت اقامت دائم گرجستان

برای دریافت کارت اقامت دائم گرجستان شرایط مهمی وجود دارد و فرد متقاضی تنها در صورتی موفق به اخذ کارت اقامت دائم خواهد شد که تمامی شرایط را داشته باشد. در این بخش از مقاله برخی از این شرایط را به صورت مختصر مورد بررسی قرار خواهیم داد.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ کارت اقامت دائم گرجستان

همان‌طور که گفتیم دریافت کارت اقامت دائم گرجستان از روش های مختلف امکان پذیر است، در این بخش از مقاله مدارک مورد نیاز جهت اخذ کارت اقامت دائم این کشور از روش های مختلف را بیان خواهیم نمود.

آشنایی با مزایای کارت اقامت گرجستان

امروزه تعداد متقاضیان اخذ اقامت گرجستان و همچنین کارت اقامت این کشور رو به افزایش است. از آنجا که شرایط اقتصادی در این کشور به طور پیوسته در حال پیشرفت است اکثر ایرانیان برای بهبود بخشیدن به وضعیت زندگی خود به دنبال دریافت کارت اقامت گرجستان هستند. در این مقاله قصد داریم تا برخی از مزایای اخذ اقامت گرجستان را به طور مختصر برای متقاضیان مهاجرت به این کشور مورد بررسی قرار دهیم. اگر شما نیز از آن دسته از افرادی هستید که به دنبال دریافت کارت اقامت این کشور هستید تا پایان مقاله همراه ما باشید.

مزایای کارت اقامت دائم گرجستان

بیشتر بخوانید : مزایای کارت اقامت گرجستان

مهمترین مزایای اخذ کارت اقامت گرجستان

با دریافت کارت اقامت گرجستان از مزایای قابل توجهی برخوردار خواهید شد و در این مقاله قصد داریم تا مهمترین مزایای کارت اقامت گرجستان را معرفی نماییم.

امکان دریافت اقامت دائم پس از شش سال تمدید کارت اقامت گرجستان

اگر موفق به دریافت کارت اقامت گرجستان شوید و برای شش سال این کارت را تمدید کنید امکان دریافت اقامت دائم این کشور برای شما فراهم می شود. در صورتی که کارت اقامت گرجستان را به طور متوالی برای شش سال تمدید کنید می توانید اقامت دائم گرجستان را نیز دریافت نمایید. چهل روز قبل از به پایان رسیدن اعتبار کارت اقامت گرجستان باید جهت تمدید آن اقدام کنید در غیر این صورت تمام اقامت های قبلی شما صفر خواهد شد و شمارش تمدید شش سال متوالی از ابتدا آغاز خواهد شد.

دریافت ویزای شنگن خیلی راحت و آسان

می توان گفت یکی از مهمترین مزایای اخذ کارت اقامت گرجستان دریافت ویزای شنگن به روشی آسان و ساده می باشد. امروزه دریافت ویزای شنگن از داخل خاک ایران بسیار دشوار شده است و از این رو می توان گفت دریافت کارت اقامت گرجستان راه میان بر برای دریافت ویزای شنگن می باشد. البته نکته مهم و حائز اهمیت در اینجا این است که با داشتن کارت اقامت گرجستان نمی توانید بدون ویزا در کشورهای اتحادیه اروپا رفت و آمد کنید. از آنجا که از تاریخ ۲۸ مارس ۲۰۱۷ تمامی کشورهای عضو اتحادیه اروپا ویزای خود را با گرجستان لغو کرده اند شما تنها در صورت داشتن پاسپورت گرجستان می توانید بدون ویزا به کشورهای اروپایی سفر کنید.

دریافت مجوز اقامت گرجستان حتی پس از تمام شدن اعتبار ویزا

یکی دیگر از مهمترین مزایای کارت اقامت گرجستان امکان اقامت در این کشور حتی پس از پایان یافتن مدت اعتبار ویزا می باشد. امروزه ایرانیان بدون ویزا می توانند هر بار تا ۴۵ روز در خاک این کشور اقامت کنند. اگر کارت اقامت یک ساله، سه ساله یا پنج ساله را داشته باشید می توانید تا زمان پایان یافتن اعتبار کارت اقامت بدون نیاز به ورود و خروج مجدد در خاک این کشور بمانید. اگر قصد ماندن در خاک گرجستان را دارید دریافت کارت اقامت گرجستان از اهمیت قابل توجهی برخوردار خواهد بود؛ زیرا در صورت ورود و خروج مکرر علاوه بر هزینه های تحمیل شده برای شما مشکلاتی نیز ایجاد خواهند شد.

امکان افتتاح حساب بانکی

جالب است بدانید یکی از مهمترین شرایط افتتاح حساب بانکی در گرجستان داشتن کارت اقامت گرجستان می باشد. امروزه با در دست داشتن پاسپورت ایرانی امکان افتتاح حساب برای شهروندان ایرانی وجود ندارد.

 

نویسنده

PolGeorgia.

۱۱ دیدگاه.

ماهینی
۱۹ دی ۱۳۹۷ در ۸:۵۱ ق.ظ

سلام خواستم بدونم بعد از گرفتن کارت اقامت میتونم حساب بانکی باز کنم و از اون برای واریز و برداشت پول استفاده کنم ؟
محدودیتی شامل اون نمیشه

PolGeorgia
۲۰ دی ۱۳۹۷ در ۱۲:۴۱ ب.ظ

پس از اخذ اقامت افتتاح حساب بانکی برای مشا مقدور است اما شامل محدودیت هایی من جمله عدم امکان ارسال پول به سراسر دنیا می شود که این قانون اخیرا برای ایرانی ها با توجه به تحریم های اخیر وضع شده است. اما امکان واریز پول از سایر کشورها به این حساب وجود دارد اما دریافت پول تنها در گرجستان مقدور است.

پریسا
۱۹ دی ۱۳۹۷ در ۸:۵۲ ق.ظ

سوالی داشتم، اگر بعد از تمدید اقامت پنج ساله فرد مسلط به زبان گرجی و جغرافیای گرجستان نبود باز هم اقامتش به صورت محدود تمدید میشود یا اینکه راهکار دیگری دارد؟

PolGeorgia
۲۰ دی ۱۳۹۷ در ۱۲:۴۲ ب.ظ

تمددی اقامت گرجستان مرتبط با عدم تسلط به زبان گرجی نیست فلذا جایی برای نگرانی جهت تمدید اقامت وجود ندارد.

عباس
۱۹ دی ۱۳۹۷ در ۸:۵۴ ق.ظ

ایا با سرمایه گذاری ۴۰۰ هزار لاری امکان داره مثلا ۴ نفر همزمان شراکتی ثبت شرکت کنند و همان مقدار سرمایه برای گرفتن اقامت دائم و سپس بعد گذراندن مراحل و مدت قانونی هر ۵ نفر میتوانند دارای تابعیت گرجستان باشند ؟

PolGeorgia
۲۰ دی ۱۳۹۷ در ۱۲:۴۷ ب.ظ

شما میتوانید نسبت به ثبت شرکت اقدام به اخذ اقامت گرجستان کنید و تعداد نفرات محدودیتی ندارد، اما تنها موردی که بایددر نظر داشته باشید این است که شرکت باید فعالیت داشته باشه و تنها ثبت شرکت منجر به اخذ اقامت نمی شود. جهت دریافت اطلاعات کامل میتوانید مقاله ثبت شرکت در گرجستان مراحل هزینه و مزایای آن را مطالعه نمایید.

سحر
۱۹ دی ۱۳۹۷ در ۸:۵۸ ق.ظ

از شرکت پل جورجیا بدلیل اخذ کارت اقامت گرجستان برای خودم و همسرم متشکرم. با امینان خاطر جهت سرمایه گذاری نیز با شما همکاری خواهم کرد.
پیروز باشید

PolGeorgia
۲۰ دی ۱۳۹۷ در ۱۲:۳۳ ب.ظ

باعث افتخار هلدینگ پل جورجیا است که با آسودگی خاطر کارت اقامت خود را دریافت نموده اید.

محمدعلي
۱۵ فروردین ۱۳۹۸ در ۶:۲۱ ب.ظ

سلام برای تمدید اقامت از طریق خرید خانه به چه عملکردی در سال قبل أخذ تمدید نیاز است
با تشکر

PolGeorgia
۲۰ فروردین ۱۳۹۸ در ۴:۴۴ ب.ظ

با سلام فقط سندخانه و سوپیشینه ترجمه شده و مدت دار مانند سری قبل

الهه
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۲ ب.ظ

الان اگر بدلیل اتمام تاریخ گذرنامه رو تمدید کرده باشیم موقع تمدید آقامت نیازی به ارزیابی مجدد ملک هستش چون در واقع شماره گذرنامه جدید با قبلی فرق کرده وسند قبلی با شماره پاس قبلی صادر شده؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 20 =

تماس با پل جورجیا