کارخانه در گرجستان

افزایش سود کارخانه در گرجستان.

چه نوع کارخانه ای در گرجستان سوددهی بالاتری دارد؟.

دی ۶, ۱۳۹۷
کارخانه در گرجستان

مسلما شرط اول سرمایه گذاری در هر کشوری، داشتن اطلاعات کافی در مورد قوانین و نیاز ها آن کشور برای سرمایه گذاری است. تجاری موفق می شوند که نیاز های مردم را شناخته و بداند چه عواملی باعث افزایش سود کارخانه در گرجستان می شود.

البته این مهم در کشوری خارجی مانند گرجستان با دشواری هایی رو به رو است که بدون داشتن پیش زمینه در این مورد، احتمال شکست افراد بسیار بالا است. بنابراین این مقاله می تواند تا اندازه ای به افراد کمک کرده تا بتوانند راه خود را بیابند. اما همواره در نظر داشته باشید، نیاز های افراد در طول زمان تغییر کرده و شما باید همیشه اطلاعات خود را به روز کنید.

چگونه می توان سود کارخانه در گرجستان را افزایش داد؟

گرجستان از جمله کشور هایی است که دارای نیروی کار ارزان و متخصص می باشد. در این کشور اکثر افراد دارای تحصیلات دانشگاهی بوده و حاضرند در ازای درآمدی متوسط کار کنند.

با توجه به این فرصت بالقوه در گرجستان، تنها تحقیق در مورد اینکه در چه زمینه ای سرمایه گذاری کنید، باقی می ماند؟ باید عرض کرد که انواع کار های تولیدی جز کار های پر سود کارخانه در گرجستان است. از جمله این کارخانه جات می توان به صنایع تولید مواد شیمیایی، پلاستیک سازی، تهیه و بسته بندی غذا، تولید مصالح ساختمانی، ارائه لوازم خانگی و… اشاره کرد.

دولت گرجستان ارزش زیادی برای بخش تولیدی خود قائل است. اغلب کالا هایی تولیدی این کشور هم برای عرضه داخلی استفاده می شود و هم به عنوان صادرات به کشور های دیگر. یکی از راه هایی که سبب افزایش سود کارخانه در گرجستان می شود، بلوک زنی است.

کارخانه در گرجستان

با توجه به رشد ساخت و ساز در گرجستان، بلوک زنی از جمله کار های پر سود بوده که باعث پیشرفت مالی سرمایه گذاران می شود. همچنین کارخانه های خودرو سازی و وسایل برقی نیز می تواند از جمله کارخانه های پر سود در گرجستان تلقی شوند.

این نوع از کالا ها، برای این کشور بسیار سودمند می باشند و با توجه به اینکه نیروی متخصص در این زمینه کم می باشد، استفاده از ایرانیانی که در این زمینه مهارت دارند، بسیار بیشتر می شود.

گرجستان کشوری است که از لحاظ صنایع مادر بسیار فقیر می باشد، از این رو هر نوع کاری که به رفع این نقص کمک کند، مورد حمایت دولت قرار می گیرد. در واقع این حمایت ها و پرداخت مالیات کم به دولت باعث افزایش سود کارخانه در گرجستان می شود.

این کارخانه ها معمولا در راس اقتصادی دولت قرار گرفته و بیشترین روابط تجاری با اروپا و آمریکا را خواهند داشت. کارخانه های بسیار هم اکنون در این کشور وجود داشته، که موسس آن ها ایرانی هستند.

در واقع آن چه سبب جلب توجه ایرانیان به تاسیس کارخانه در گرجستان می شود، عدم تحریم های بانکی علیه این کشور است. همین امر خود منفعتی بزرگ محسوب می شود. در کل اگر شخصی دارای سرمایه ای در حد صد هزار دلار باشد، می تواند به راحتی در گرجستان کارخانه ای احداث کرده و به رونق اقتصادی خود کمک کند.

نویسنده

PolGeorgia.

۲ دیدگاه.

argang
۲۱ اسفند ۱۳۹۷ در ۴:۵۰ ب.ظ

سلام.مدت۳۳سال است که درحرفه ی طراحی-اجرا-مشاوره-انتفال دانش فنی-پشتیبانی علمی-ساخت وتولیدصندلی های آرایشگاهی-اداری-پزشکی-ورزشی-وتخت های ماساژ-پوست وزیبایی-بیمارستانی و…..فعالیت دارم.ازسال۱۳۹۴مشکلاتی پیش امدکه به تازگی به اتمام رسیده اند.سرمایه ی زیادی ازدست رفت ودرحال حاضر۲۵۰ملیون تومان سرمایه نقدی وحدود۸۰ملیون تومان ماشین الات وابزاربرایم باقی مانده است.فعلابه یک کارگاه بسیارکوچک اجاره ای نقل مکان کرده ام وبرای تولیدکنندگان طراحی ومشاوره ی تولبدمحصول موردنظرشان راانجام میدهم.همچنین برای چندشرکت که داردکننده ی صندلی وتجهیزات آرایشگاهی ازایتالیاوترکیه وچین هستند،تعمیرات تخصصی محصولات وارداتی شان راانجام میدهم.آیابرای ایجادکارگاهی درگرجستان وراه اندازی یک خط تولیدکوچک صندلی،باسرمایه ای که برایم باقی مانده وتخصص وتجربه ی طولانی مدت من،شرایط کارآفرینی شامل حال من میشودیاخیر.سپاسگذارم.
حتی بعنوان استادفنی برای آموزش دادن نیروی کاردرزمینه ی تخصصم ویابعنوان مشاورویاطراح هم میتوانم موردنیازباشم؟ممنونم

PolGeorgia
۱۰ فروردین ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۴ ق.ظ

گرجستان جمعیت بالایی ندارد و با توجه به اینکه در زمینه کاری شما شرکت فعالی وجود ندارد. چنانچه محصولات تولیدی شما قادر به رقابت با محصولات وارداتی از روسیه و آلمان را دارد میتوانید برای راه اندازی کارگاه اقدام کنید. همچنین اشاره می شود صنعت مبلمان در این کشور پر سود و تقریبا دو برابر ایران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − هشت =

تماس با پل جورجیا