کشاورزی و دامپروری در گرجستان

کشاورزی و دامپروری در گرجستان.

چشم انداز کشاورزی و دامپروری در گرجستان.

مهر ۲۷, ۱۳۹۷
کشاورزی و دامپروری در گرجستان

چشم انداز کشاورزی و دامپروری در گرجستان یکی از مهم ترین صنایع کشور است و بهترین صنعت برای سرمایه گذاری سرمایه گذاران خارجی به حساب می آید. به علم و فن نگهداری و پرورش حیوانات اهلی مانند، اسب، شتر، گاو، گوسفند و بز، دامپروری گفته می شود. اما براستی سرمایه گذاری در زمینه کشاورزی و دامپروری در گرجستان چه سودی دارد که دولت گرجستان نسبت به سرمایه گذاری در این بخش تبلیغ می کند؟

چشم انداز کشاورزی و دامپروری در گرجستان و سودهای سرشار حاصله از سرمایه گذاری در آن

توجه داشته باشید که کشاورزی و دامپروری در گرجستان ، صنایع رو به رشد کشور گرجستان است. شما سرمایه گذار عزیزی که می خواهید تا در کشاورزی و دامپروری در گرجستان سرمایه گذاری کنید باید سرمایه خیلی بالا به علاوه تجربه و تخصص خاص خود را داشته باشید و گرنه صرف سرمایه گذاری به طور یقین کارساز نخواهد بود. در صورتی که در زمینه کشاورزی و دامپروری در گرجستان تخصص و دانش فراوانی دارید، در این زمینه سرمایه گذاری کنید تا بتوانید سودهای کلانی هم برای خود و هم برای دولت گرجستان به ارمغان بیاورید.

در صورتی که دوست دارید از معرکه کار به دور باشید و خود به عنوان مدیر، کارها را مدیریت کنید بنابراین نیروهای کاری و متخصص را در این زمینه کشاورزی و دامپروری در گرجستان استخدام کنید تا حداقل با مشکلات کمی مواجه شوید.

چشم انداز کشاورزی و دامپروری در گرجستان و بازارهای داخلی و خارجی گرجستان

کشاورزی و دامپروری در گرجستان به صورت سنتی مدیریت و اداره می شوند و کارایی و بهره وری بالایی ندارد و به همین دلیل دولت گرجستان، درصدد ارتقای این بخش از اقتصاد کشاورز است.

سرمایه گذاران خارجی می توانند با مدرنیزه کردن بخش های کشاورزی و دامپروری در گرجستان کارایی وبهره وری این بخش را افزایش داده و در نهایت سود کلانی را وارد کشور گرجستان کنند.

دولت گرجستان، برای ارتقای بهره وری کشاورزی و دامپروری در گرجستان ، طرح های توجیهی مختلفی را دارد که هر روز بر تعداد این طرح ها افزوده می شود ولی پرورش و نگهداری حیوانات اهلی مانند بز، گوسفند و گاو و خوک سوددهی بسیار بالایی دارد.

کشاورزی و دامپروری در گرجستان و تجارت انواع گوشت

میزان مصرف گوشت قرمز در داخل کشور گرجستان بسیار پایین است، به همین دلیل در صورتی که دوست دارید در زمینه دامپروری سرمایه گذاری در گرجستان کنید بهتر است که بازارهای خارجی را هدف قرار دهید تا موفقیت های بزرگتری را بدست بیاورید. در مقابل این قضیه باید بگوییم که مصرف گوشت گاو و خوک در کشور گرجستان بسیار بالاست به همین دلیل می توانید بازارهای داخلی کشور را بدست بگیرید و در داخل کشور نیز موفقیت های تجاری در این زمینه را بدست بیاورید.

با توجه به مصرف بالای گوشت خوک، می توان گفت که پرورش خوک، صنعت سوددهی در زمینه کشاورزی و دامپروری در گرجستان محسوب می شود. گوشت خوک اصولا به افراد غیرمسلمان فروخته می شود بنابراین اگر به مبالغ حلال حاصل از این صنعت حساسیت دارید بدانید که کار شما شرعی بوده و مبالغی که هم بدست می آورید که نیز حلال و قانونی است، این قضیه برای تاجران مسلمان بسیار مهم است و نباید در این مورد نگران باشند.

بررسی کشاورزی و دامپروری در گرجستان و سود سرشار پرورش خوک

مدت زمان بارداری هر خوک ۱۱۵ روز بوده و بعد از این مدت  می تواند ۱۵ بچه  را به دنیا می آورد بنابراین می توان گفت که سرمایه گذاری در زمینه پرورش خوک بهترین سرمایه گذاری بوده و مبالغ سرمایه گذاری خیلی زودتر به سرمایه گذار برمی گردد.

مردم گرجی گوشت گاو و گوسفند را خیلی زیاد مصرف می کنند، کشور گرجستان در زمینه پرورش گاو و گوسفند بقدری توانمند است که  می تواند بازارهای کشور های همسایه را در اختیار بگیرد و علاوه براین نیز می تواند مصرف داخلی کشور را نیز تامین کند.

کشاورزی و دامپروری در گرجستان و محصولات کشاورزی گرجستان

از آنجایی که کشور گرجستان، سرسبز است و مراتع و چمنزارهای بیشماری دارد به همین دلیل می توان گفت که دامپروری یکی از بهترین صنایع برای سرمایه گذاری در کشور گرجستان است که سود سرشاری را نصیب سرمایه گذار می کند.

بخش کشاورزی کشور گرجستان، از دیگر بخش های مهم اقتصادی این کشور محسوب می شود. کشور گرجستان، کشوری چهارفصل است و می توان گفت که ۴۳ درصد از زمین های این کشور به زیر کشت انواع محصولات کشاورزی رفته است. در کشور گرجستان می توان محصولاتی مانند انواع سبزیجات، سیب زمینی، کدو، انگور، محصولات نیمه گرمسیری، میوه و مرکبات، غلات و حبوبات را کشت کرد.

نویسنده

PolGeorgia.

دیدگاه ها بسته شده اند.

تماس با پل جورجیا