گرجستان مقصد جدید تورهای عربی.

آذر ۷, ۱۳۹۸
آغاز خط پروازی مستقیم ریاض -تفلیس

پرواز های مستقیم هوایی و هفتگی در مسیر ریاض-تفلیس توسط دومین خط هوایی  بزرگ عربستان  بصورت پرواز های هفتگی و منظم  آغاز خواهد شد. این پروازهای مستقیم از ریاض به تفلیس از روز دوم  اکتبر ۲۰۱۹ با انجام سه پرواز در هفته  آغاز خواهد شد.

طبق گفته آژانس ملی گردشگری گرجستان ، گرجستان چندین دور مذاکرات با خط هوایی فلای ناس برای تغییر پروازهای فصلی به پروازهای منظم و هفتگی انجام داده است. در نتیجه کمپین‌ها و  بازار یابی موفق و اقدامات مناسب خط پروازی ، ۴۵ درصد بر سفر اتباع عربستانی  به گرجستان در هشت ماهه اول امسال در مقایسه با سال گذشته افزوده شده است.

در گزارش ماه آگوست موسسه فوربس ، عربستان در جایگاه دوم کشورهایی است که بیشترین میانگین هزینه را توسط اتباع خود در گرجستان داشته است.

میانگین هزینه را برای همه گردشگران بطور متوط ۱۲۶۱ لاری ( واحد پول گرجستان ) برآورد می‌کند،  گردشگران عربستانی با هزینه کرد ۵۰۸۰ لاری  پس از گردشگران استرالیا در جایگاه دوم قرار گرفته است.

بیشترین درصد رشد گردشگران عربستانی در گرجستان  در ماه آگوست ۳۱.۵ و در جایگاه هشتم بوده است .

در نتیجه همکاری‌های رو به گسترش کشورهای عربی  نظیر امارات ، عربستان و کویت با گرجستان در زمینه گردشگری و برقراری پرواز های مستقیم ، کشور گرجستان با توجه به شرایط آب و هوایی و نیز هزینه‌های پایین اقامت و خوراک در حال تبدیل شدن به یکی از مقصدهای اصلی گردشگران  کشورهای عربی حوزه خلیج فارس است.

نویسنده

PolGeorgia.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 8 =

تماس با پل جورجیا