مقامات گرجستان : گرجستان کشور امنی است !.

تیر ۱۰, ۱۳۹۸
مقامات گرجستان، به گرجستان سفر کنید

وزیر امور خارجه گرجستان، دیوید زکالانیانی، امروز در دیدار با نیروهای دیپلماتیک در تفلیس، به گفتگو نشست. هدف از این نشست این بود که درباره امنیت گردشگران در گرجستان سخن بگویند، زکالانیانی خاطرنشان کرد که مأموریت های دیپلماتیک گرجستان در خارج از کشور و همچنین سپاه دیپلماتیک در کشور به طور فعال در ارتقای ظرفیت گردشگری گرجستان دخیل هستند.

گرجستان به عنوان یک کشور امن توسط اتحادیه اروپا به رسمیت شناخته شده است و با وجود وضعیت اخیر، هیچ حادثه ای مبنی برحمله به شهروندان خارجی یا گردشگرانی که برای بازدید از کشور ما آمدند مشاهده نشده است. وی گفت که سپاه دیپلماتیک در تفلیس و ماموریت های ما در خارج از کشور در آینده ارتباط فعال را ادامه خواهند داد و گرجستان یکی از محبوب ترین مقصد برای “همکاران بین المللی ما” خواهد بود.

گرجستان کشور امنی است !

همچنین در جلسه امروز ماریام کرویشوویلی، رئیس اداره گردشگری ملی گرجستان، با سپاه دیپلماتیک ملاقات کرد. کرویشوویلی گفت: این مساله برای ما بسیار مهم است تا آسیب های گرجستان را پس از ممنوعیت پرواز روسیه به گرجستان در تابستان امسال رفع کند قبلا هم گفته ایم: گرجستان یک کشور امن برای هر گردشگر خارجی است.

به همین علت، یک کمپین اجتماعی تحت هشتگ #VisitGeorgia و #SpendYourSummerinGeorgia در تفلیس ادامه می یابد که در آن گرجستان و همچنین بازدید کنندگان خارجی تجربه شخصی خود را در مورد مسافرت به گرجستان که تجربه کرده اند میگویند و از همکاری با صنعت گردشگری حمایت می کنند.

سفارتخانه های خارجی در گرجستان به این کمپین پیوسته اند و کشور را به عنوان مقصد گردشگری ترویج می کنند و تجربه شخصی خود را در سفر گرجستان در حساب های توییتر خود به اشتراک می گذارند.

من از تمامی سیستم عامل ها استفاده می کنم تا بگوییم که گرجستان یکی از مهمان نوازترین، باز و ایمن ترین کشورهای جهان است و با خوشحالی از گردشگران اروپایی، کره ای، اوکراینی و روسی پذیرایی میکنیم.

منبع : آجندا

نویسنده

PolGeorgia.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =

تماس با پل جورجیا